Satori Villa
Satori Vakantiehuis, die zich dichtbij Faro Querandi bevindt, beschikt over een patio.
Deze villa is binnen 30 minuten van Paseo Aldea Hippie gebaseerd. Het kost 20 minuten rijden om Paseo De Los Artesanos te bezoeken. Satori Vakantiehuis is vlakbij Paseo de Compras gesitueerd.
Satori Vakantiehuis verstrekt kamers met een verwarmingssysteem, airconditioning en een bank. Het appartement is voorzien van 2 slaapkamers.
Deze accommodatie biedt een magnetron, een koelkast en keukengerei voor het gebruik van de gasten. Satori Vakantiehuis is op ongeveer 20 minuten met de auto van de luchthaven Villa Gesell gelegen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Churros "El Topo" Mar Azul1184 km
- Parador Blue Beach1055 km
- Sendero Botanico2361 km
- Casa de los Peones y Tanque de Agua de Mar de las Pampas2333 km
- Blue Beach Balneario1068 km
- Zona De Pesca Mar Azul757 km
- Supermercado Camila849 km
- Paseo de Compras2411 km
- Luchthavens
- Luchthaven Villa Gesell20 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Satori Villa?
Satori Villa biedt parkeerplaatsen waar u uw auto kunt achterlaten. - ❓
Hoe ver is Villa Gesell van Satori Villa?
Er is een 20-km afstand tussen Villa Gesell en Satori Villa. - ❓
Hoeveel kost het om Satori Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Satori Villa is $60. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Wat zijn de faciliteiten in deze villa?
Tot de topfaciliteiten van deze villa behoren gratis parkeren en een tuin.